China C406 Wood Outdoor Children Deck Chair Manufacturer and Supplier | GHS

C406 Wood Outdoor Children Deck Chair

Përshkrim i shkurtër:

 • Item No: C406
 • Pagesa: T / TL / C.Credit Card
 • Origjinës i produktit: Kinë (Kontinent)
 • Size: L47 * W80 * H51CM
 • Ngjyra: personalizuar
 • Shipping port: port Xiamen
 • Koha Lead: 60 ditë pas depozitimit
 • Moq: 1000pcs

Detail Product

Produkt Tags

Video e kompanisë

përshkrim i produktit

Artikulli Nr. C406 MOQ 1000
Markë GHS Ngjyrë Natyra
Materiali Druri i Bredhit Vendi i Produktit Provinca Fujian, Kinë
Madhësia e produktit 47*80*51CM Shërbimi pas shitjes 1 vit

Me teknologjinë tonë udhëheqëse gjithashtu si frymën tonë të inovacionit, bashkëpunimit të ndërsjellë, përfitimeve dhe zhvillimit, ne do të ndërtojmë një të ardhme të begatë së bashku me ndërmarrjen tuaj të nderuar për zbritje të mëdha Fëmijët e printuar nga katër anë luajnë tendë blu në tendën e brendshme të fëmijëve Toy Tents me topa Paketim kuti me ngjyra, Ne përgjithësisht ofrojmë mallra me cilësi më të mirë dhe ndihmë të madhe për shumicën e përdoruesve dhe tregtarëve të ndërmarrjeve. Mirësevini ngrohtësisht për të na ngjitur, le të inovojmë së bashku dhe të fluturojmë ëndrrat.
Me teknologjinë tonë kryesor në të njëjtën mënyrë si shpirtin tonë të inovacionit, bashkëpunimit të ndërsjellë, përfitimet dhe të zhvillimit, ne jemi duke shkuar për të ndërtuar një të ardhme të begatë së bashku me ndërmarrjen tuaj me famë për shtëpi cubby,shtëpi luajnë lojë ,luajnë shtëpi,Shtëpia prej druri , objektet tona të pajisura mirë dhe kontrolli i shkëlqyer i cilësisë në të gjitha fazat e prodhimit na mundësojnë të garantojmë kënaqësinë totale të klientit. Nëse jeni të interesuar për ndonjë nga zgjidhjet tona ose dëshironi të diskutoni një porosi me porosi, sigurohuni që të mos ngurroni të më kontaktoni. Ne mezi presim të krijojmë marrëdhënie të suksesshme biznesi me klientë të rinj në mbarë botën.
Përshkrim:

Thjesht mbledhur, Eco Friendly, KD Paketimi & Standard Shipping Paketa

Excellent Pre-pikturuar gjelbër cubby shtëpi për pak Ones. 

Timber trajtohen: 

Drurit Përdoret për shtëpitë tona cubby trajtohen Via Lartë Temperatura e tharjes degreasing dhe është e njollosur kundër Wood kalb dhe dëmtimit të insekteve. 

Pre-pikturuar dhe njomur: 

House Cubby ynë vjen para-pikturuar dhe njolla të parë të madh në Çdo Backyard. 

Dritare plastike: 

Ascot Vjen me plastike dritaret që janë të sigurt për fëmijët. 

Easy Kuvendit: 

Shtëpitë tona cubby Ejani mbledhur pjesërisht me Ready-To-Go mure dhe çati në mënyrë që të gjitha pjesët janë vënë thjesht së bashku. Të gjitha nevojat tuaja janë themelore Tools dhe përafërsisht. 45-60 minuta nga koha juaj. 

Foto e detajuar

Wood Outdoor Children Folding Deck Chair

Certifikata

Produktet tona janë në përputhje me kërkesat e standardeve përkatëse si FSC, REACH, CE, EN71, AS/NZS dhe ISO 8124 etj.

FSC
BSCI
H6f892ab5e25741e7b99d9807afe4b9912.jpg_.webp

Procesi i produktit

1: Terreni diellor me dru log

1.Trena diellore me dru log

2: Paneli i diellit

2.Paneli sunning terren

3: Në shtëpinë e tharjes

3. Në shtëpinë e tharjes

4: Linja e prerjes

4.Linja e prerjes

5: Lëmues

5.Lëmim

6: Orientimi i detajeve

6.Orientimi në detaje

7: Linja elektronike e ngjyrosjes

7.Linja e ngjyrosjes elektronike

8: Asambleja e provës

8.Mbledhja e gjyqit

9: Paketim

9.Paketimi

Prezantimi i Kompanisë

ghs0

Xiamen GHS Industry & Trade Co., Ltd. është një nga prodhuesit kryesorë të mobiljeve të jashtme prej druri në Kinë. Kompania ndodhet në Xiamen, i cili është një qytet turistik në bregun juglindor të Kinës. Ne jemi të specializuar në ofrimin e një game gjithëpërfshirëse të produkteve të drurit të prodhuara në Kinë për natyrë, si dhe shërbime të ngjashme, nga zgjidhjet e prodhimit me kosto efektive deri te transporti në mbarë vendin dhe tregtia ndërkombëtare.

Duke u mbështetur në aftësinë e fuqishme prodhuese të objekteve tona dhe mbështetjen e vazhdueshme nga fabrikat tona të anëtarësimit, GHS ka krijuar një reputacion të dërgesës në kohë. "Global, Higher and Sino", kjo ka qenë prej kohësh motoja dhe vlera thelbësore e GHS. Me bazë në Kinë, ne synojmë të ofrojmë produkte me cilësi të lartë dhe me vlerë të shtuar në mbarë botën.

ghs1
ghs2

Ne kemi përvojë të pasur dhe profesionale në mobilje prej druri në natyrë kopsht, mobilje për fëmijë dhe shtëpi manar. Kjo është objektivi ynë për të siguruar të gjithë klientët tanë me një shërbim të dedikuar. Bashkohen duart me ne dhe për të ndërtuar një të ardhme të reciprokisht të dobishme.

FAQ

Q1: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
A1: Ne jemi korporatë e industrisë dhe tregtisë me më shumë se 12 vjet përvojë të mobiljeve të jashtme të drurit.
Q2: Cili është MOQ juaj?
A2: MOQ ynë është një enë 40HQ, por pranoni një enë 20GP për porosinë e parë.
P3: A mund të bëni një njësi për përdorim individual?
A3: Na vjen keq, ne jemi prodhues dhe shesim me kontejnerë.
P4: A pranoni porosi të përziera?
A4: Po, ne pranojmë jo më shumë se 2-3 artikuj në një enë për porosinë e parë.
P5: A jeni në gjendje të personalizoni produktet?
A5: Po, pa marrë parasysh materialin, madhësinë, ngjyrën, logon ose paketën, OEM është i pranueshëm.
Q6: Cili është çmimi i mostrës?
A6: Kostoja e një kampioni është trefishi i origjinalit, por është i rimbursueshëm pas vendosjes së një porosie.
Q7: A është tarifa juaj e transportit falas?
A7: Na vjen keq, termi ynë i rregullt tregtar është FOB, por është i negociueshëm.
Q8: Sa është koha juaj e dorëzimit?
A8: Zakonisht duhen 45-60 ditë për të prodhuar një porosi, por është e negociueshme.

pse na zgjodhet ne

pse-zgjidh-na-Exhibition

Ekspozita

Ne kemi marrë pjesë CIPS, panairin e kantonit, panairin HK Toy&Games, etj.
pse-zgjidh-na-Shërbimi

Shërbimi

Ne jemi të specializuar në ofrimin e shërbimeve të lidhura, nga zgjidhjet e prodhimit me kosto efektive deri te transporti në mbarë vendin dhe
tregtia ndërkombëtare.
pse-zgjidh-na-profesionist

profesionale

500 mjeshtër të aftë dhe departament profesional R&D janë të specializuar në këtë linjë për 12 vjet.
pse-choose-na-Capability

Aftësia

Mundësia e prodhimit të të paktën 30 kontejnerëve në muaj për të siguruar shpërndarjen e shpejtë.
pse-zgjidh-na-Cilësi

Test

GHS marrin pjesë aktive në përmbushjen e standardeve ndërkombëtare në ndryshim, si BSCI, FSC, REACH, EN71, AS/NZS8124 etj.
pse-zgjidh-na-Inovacioni

Inovacioni

Ne kemi një ekip profesional dizajni që plotëson nevojat e ndryshme të klientëve në dizajnimin dhe zhvillimin e produkteve të reja.

Duan të punojnë me ne?

NA KONTAKTONI POSHTE


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne