Shtëpizë e Shtëpisë së Thjeshtë Cubby në natyrë prej druri

Përshkrim i shkurtër:

 • Artikulli nr:C234
 • Pagesa:T/TL/C.Kartë krediti
 • Origjina e produktit:Kinë (kontinent)
 • Madhësia:L133*W150*H158CM
 • Ngjyrë:Të personalizuara
 • Porti i transportit:Porti Xiamen
 • Koha e udhëheqjes:60 ditë pas depozitimit
 • MOQ:200 copë

Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Video e kompanisë

përshkrim i produktit

Artikulli Nr. C298 MOQ 174
Markë GHS Ngjyrë E kuqe + e gjelbër + e verdhë
Materiali Druri i Bredhit Vendi i Produktit Provinca Fujian, Kinë
Madhësia e produktit L133*W150*H158CM Shërbimi pas shitjes 1 vit

Me teknologjinë tonë udhëheqëse gjithashtu si frymën tonë të inovacionit, bashkëpunimit të ndërsjellë, përfitimeve dhe zhvillimit, ne do të ndërtojmë një të ardhme të begatë së bashku me ndërmarrjen tuaj të nderuar për zbritje të mëdha Fëmijët e printuar nga katër anë luajnë tendë blu në tendën e brendshme të fëmijëve Toy Tents me topa Paketim kuti me ngjyra, Ne përgjithësisht ofrojmë mallra me cilësi më të mirë dhe ndihmë të madhe për shumicën e përdoruesve dhe tregtarëve të ndërmarrjeve.Mirësevini ngrohtësisht për të na ngjitur, le të inovojmë së bashku dhe të fluturojmë ëndrrat.
Me teknologjinë tonë lider gjithashtu si frymën tonë të inovacionit, bashkëpunimit të ndërsjellë, përfitimeve dhe zhvillimit, ne do të ndërtojmë një të ardhme të begatë së bashku me ndërmarrjen tuaj të nderuar përshtëpi cuby, shtëpi loje loje, shtëpi loje, shtëpi cubby druri, Objektet tona të pajisura mirë dhe kontrolli i shkëlqyer i cilësisë në të gjitha fazat e prodhimit na mundësojnë të garantojmë kënaqësinë totale të klientit.Nëse jeni të interesuar për ndonjë nga zgjidhjet tona ose dëshironi të diskutoni një porosi me porosi, sigurohuni që të mos ngurroni të më kontaktoni.Ne mezi presim të krijojmë marrëdhënie të suksesshme biznesi me klientë të rinj në mbarë botën.
Përshkrim:

Montuar lehtësisht, miqësore me mjedisin, paketim KD dhe paketë standarde transporti

Shtëpi e shkëlqyeshme e lyer me ngjyrë jeshile për të vegjlit.

Lëndë drusore e trajtuar:

Lënda e përdorur për shtëpitë tona të vogla trajtohet nëpërmjet tharjes me temperaturë të lartë dhe është e njollosur kundër kalbjes së drurit dhe dëmtimit të insekteve.

Para-pikturuar dhe njollosur:

Shtëpia jonë Cubby vjen e lyer paraprakisht dhe e njollosur për t'u dukur e mrekullueshme në çdo oborr të shtëpisë.

Dritare plastike:

Ascot vjen me dritare plastike që janë të sigurta për fëmijët.

Montim i lehtë:

Shtëpitë tona të vogla vijnë pjesërisht të montuara me mure dhe çati të gatshme në mënyrë që të gjitha pjesët të bashkohen lehtësisht.Të gjitha nevojat tuaja janë mjete bazë dhe përafërsisht.45-60 minuta nga koha juaj.

Foto e detajuar

Shtëpia e lojërave C234

Certifikata

Produktet tona janë në përputhje me kërkesat e standardeve përkatëse si FSC, REACH, CE, EN71, AS/NZS dhe ISO 8124 etj.

FSC
BSCI
H6f892ab5e25741e7b99d9807afe4b9912.jpg_.webp

Procesi i produktit

1: Terreni diellor me dru log

1.Trena diellore me dru log

2: Paneli i diellit

2.Pannel sunning terren

3: Në shtëpinë e tharjes

3. Në shtëpinë e tharjes

4: Linja e prerjes

4.Linja e prerjes

5: Lëmues

5.Lëmim

6: Orientimi i detajeve

6.Orientimi në detaje

7: Linja elektronike e ngjyrosjes

7.Linja e ngjyrosjes elektronike

8: Asambleja e provës

8. Asambleja e gjyqit

9: Paketim

9.Paketimi

Prezantimi i Kompanisë

ghs0

Xiamen GHS Industry & Trade Co., Ltd. është një nga prodhuesit kryesorë të mobiljeve prej druri në natyrë në Kinë.Kompania ndodhet në Xiamen, i cili është një qytet turistik në bregun juglindor të Kinës.Ne jemi të specializuar në ofrimin e një game gjithëpërfshirëse të produkteve të drurit të prodhuara në Kinë për natyrë, si dhe shërbime të ngjashme, nga zgjidhjet e prodhimit me kosto efektive deri te transporti në mbarë vendin dhe tregtia ndërkombëtare.

Duke u mbështetur në aftësinë e fuqishme prodhuese të objekteve tona dhe mbështetjen e vazhdueshme nga fabrikat tona të anëtarësimit, GHS ka krijuar një reputacion të dërgesës në kohë."Global, Higher and Sino", kjo ka qenë prej kohësh motoja dhe vlera thelbësore e GHS.Me bazë në Kinë, ne synojmë të ofrojmë produkte me cilësi të lartë dhe me vlerë të shtuar në mbarë botën.

ghs1
ghs2

Ne kemi përvojë të pasur dhe profesionale në mobiljet prej druri të kopshtit, mobiljet për fëmijë dhe shtëpitë e kafshëve shtëpiake.Objektivi ynë është t'u ofrojmë të gjithë klientëve tanë një shërbim të dedikuar.Bashkoni duart me ne dhe ndërtoni një të ardhme të dobishme reciproke.

FAQ

Q1: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
A1: Ne jemi korporatë e industrisë dhe tregtisë me më shumë se 12 vjet përvojë të mobiljeve të jashtme prej druri.
Q2: Cili është MOQ juaj?
A2: MOQ ynë është një enë 40HQ, por pranoni një enë 20GP për porosinë e parë.
P3: A mund të bëni një njësi për përdorim individual?
A3: Na vjen keq, ne jemi prodhues dhe shesim me kontejnerë.
P4: A pranoni porosi të përzier?
A4: Po, ne pranojmë jo më shumë se 2-3 artikuj në një enë për porosinë e parë.
Q5: A jeni në gjendje të personalizoni produktet?
A5: Po, pa marrë parasysh materialin, madhësinë, ngjyrën, logon ose paketën, OEM është i pranueshëm.
Q6: Cili është çmimi i mostrës?
A6: Kostoja e një mostre është trefishi i origjinalit, por është e rimbursueshme pas vendosjes së një porosie.
Q7: A është tarifa juaj e transportit falas?
A7: Na vjen keq, termi ynë i rregullt tregtar është FOB, por është i negociueshëm.
Q8: Sa është koha juaj e dorëzimit?
A8: Zakonisht duhen 45-60 ditë për të prodhuar një porosi, por është e negociueshme.

pse na zgjodhet ne

pse-zgjidh-na-Exhibition

Ekspozita

Ne kemi marrë pjesë CIPS, panairin e kantonit, panairin HK Toy&Games, etj.
pse-zgjidh-na-Shërbimi

Shërbimi

Ne jemi të specializuar në ofrimin e shërbimeve të lidhura, nga zgjidhjet e prodhimit me kosto efektive deri te transporti në mbarë vendin dhe
tregtisë ndërkombëtare.
pse-zgjidh-na-profesionist

profesionale

500 mjeshtër të aftë dhe departament profesional R&D janë të specializuar në këtë linjë për 12 vjet.
pse-choose-na-Capability

Aftësia

Mundësia e prodhimit të të paktën 30 kontejnerëve në muaj për të siguruar shpërndarjen e shpejtë.
pse-zgjidh-na-Cilësi

Test

GHS marrin pjesë aktive në përmbushjen e standardeve ndërkombëtare në ndryshim, si BSCI, FSC, REACH, EN71, AS/NZS8124 etj.
pse-zgjidh-na-Inovacioni

Inovacioni

Ne kemi një ekip profesional dizajni që plotëson nevojat e ndryshme të klientëve në dizajnimin dhe zhvillimin e produkteve të reja.

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?

NA KONTAKTONI POSHTE


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni